Здоровим вхід заборонено: у Празі відкрили перший готель для хворих на коронавірус

27
фото: booking.com

У Празі відкрили перший готель, який прийматиме тільки хворих на коронавірус.

Про це повідомило видання Novinky.

«Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне», – розповіла представниця готелю.

Чотиризірковий готель Legerova 9 розташований у центрі Праги і належить мережі Czech Inn Hotels.

Він розрахований для людей, які у подорожі довідалися про те, що хворі, а також захворілих мешканців столиці, які бояться заразити своїх рідних, залишаючись вдома.

Для заселення необхідно надати довідку про позитивний тест – розміститися, маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, неможливо.

Як написало видання, у перші дні роботи вже підтвердили великий попит на таку послугу.

Обслуговування клієнтів у готелі організоване повністю безконтактне. Спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені у дверях кімнат. Дистанційно можна замовити їжу на кухні чи ліки через службу доставки.

За правилами готелю, гостям не можна буде знаходитися за межами свого номеру – за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Персонал готелю, який забезпечує прибирання та роботу кухні, працює у захисних костюмах.

Кімнати після виїзду клієнтів залишають порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікують. У спільних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щоденно.

Згідно з даними Асоціації готелів та ресторанів Чехії, зараз близько половини готелів Праги – під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах – близько 30%. З березня припинили роботу близько 10%.

Як повідомляло BitukMedia: