В оборонний бюджет США заклали санкції проти «Північного потоку-2» і «Турецького потоку»

120

Конгрес США заклав до військового бюджету на 2020 рік санкції проти трубопроводів «Північний потік-2» і «Турецький потік».

Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на сайт комітету з питань збройних справ Cенату.

«З метою забезпечення енергетичної безпеки Європи бюджет передбачає запровадження санкцій щодо пов’язаних із Росією трубопроводів «Північний потік-2» і «Турецький потік», — сказано в документі.

Також у ньому говориться про необхідність заборонити постачання Туреччині літаків F-35 у зв’язку з купівлею Анкарою російських зенітно-ракетних комплексів С-400.

«Найближчими днями Конгрес ухвалить і президент підпише цільові санкції, які будуть робити саме це, конкретно штрафувати компанії, які беруть участь у встановленні трубопроводу», — заявив сенатор-республіканець Тед Круз.

Круз вважає, що американські санкції можуть на понад рік затримати введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік-2» або навіть взагалі зупинити його будівництво.

Оскільки Росія сама не може будувати такі трубопроводи, санкції зачеплять переважно міжнародні спеціалізовані компанії, які потім будуть не допущені до будь-якого бізнесу у США.

Насамперед це швейцарська компанія Allseas, яка прокладає підводні труби та глибоководні кабелі по всьому світу. А також німецькі компанії, які працюють з «Газпромом», такі як «Uniper», яка фінансово бере участь у проєкті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я