В Іспанії оголосили план порятунку туризму на 4,26 млрд євро

18
Іспанія
businessinfo.cz

Уряд Іспанії оголосив цього четверга про очікуваний план підтримки туризму, який дозволить вкласти в галузь 4,262 млрд євро.

Про це повідомляє El Pais.

План був дуже очікуваний з огляду на потреби туристичного сектора, який генерує більше 12% ВВП Іспанії після зупинки останніх трьох місяців через пандемію. Тим паче перед літнім сезоном, який, як очікується, продемонструє падіння особливо у зв’язку з прибуттям іноземних туристів. Тому одним з етапів стане допомога авіакомпаніям в стимулюванні прибуття найбільшої кількості мандрівників з-за меж Іспанії.

“Це найважливіший план допомоги туризму”,- підкреслив прем’єр-міністр Педро Санчес.

Він запевнив, що допомога буде базуватися на п’яти основних стовпах: зміцнення країни як безпечного напрямку; заходи підтримки компаній в туристичному секторі; підвищення конкурентоспроможності туристичного сектора (850 мільйонів євро на стійкість і цифровізацію); туристична розвідка зі створенням нової системи спостереження та використання усіх маркетингових і рекламних інструментів для національного та міжнародного туризму.

Санчес запевнив, що туризм життєво важливий для Іспанії, тим більше що його вплив не тільки економічний: “Він має велике значення для зовнішнього іміджу і репутації нашої країни”.

Як повідомляло BitukMedia: