Уперше з часів COVID-19 Формула-1 провела перегони з заповненими трибунами

12

Дев’ятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі “Формула-1” став першим у сезоні, на який були допущені глядачі. Трибуни були заповнені повністю.

Про це повідомляє F-1 українською.

Через всесвітню пандемію фанати кілька місяців не могли відвідати заїзди. Наприкінці серпня було оголошено, що 2880 уболівальників у кожен із трьох днів етапу буде допущено до перегонів. Глядачів розмістили на 3 трибунах.

Перегони двічі припиняли через аварії. У результаті, британець Льюїс Гемілтон з команди Mercedes став переможцем Гран-прі Тоскани. Друге місце посів його напарник з команди фін Вальттері Боттас. Третім фінішну лінію перетнув Александер Албон, пілот Red Bull з Таїланду.

У ході сезону титул в особистому заліку захищає шестиразовий чемпіон “Формули-1” Льюїс Гемілтон, а володіння Кубком конструкторів – команда Mercedes.