Уперше в історії футбольну асоціацію Англії очолить жінка

9
FA

Футбольну асоціацію Англії (FA) вперше за її 157-річну історію очолить жінка. Члени правління організації одноголосно проголосували за кандидатуру Деббі Г’юїтт.

Про це повідомила пресслужба Футбольної асоціації Англії.

«На новій посаді Г’юїтт мають затвердити члени ради FA. Очікується, що вони це зроблять на своєму засіданні 22 липня», — ідеться у повідомленні.

Жінка має розпочати виконання своїх обов’язків у січні 2022 року. До того часу організацією керуватиме тимчасовий очільник Пітер МакКормік.

Г’юїтт наголосила, що цікавиться футболом з раннього дитинства, тому дуже рада можливості зробити свій внесок у формування майбутнього цього виду спорту.

Упродовж своєї кар’єри жінка працювала на посаді директорки у низці компаній, що не пов’язані зі спортом. Зокрема, зараз вона є очільницею компаній Visa Europe, The Restaurant Group, BGL Group і White Stuff.

Попередній очільник FA Грег Кларк пішов у відставку в листопаді 2020 року. Причиною стало те, що посадовець некоректно висловлювався щодо темношкірих гравців, використовуючи термін «кольорові футболісти».

Як повідомляло BitukMedia: