Український сніданок на економічному форумі в Давосі: деталі

65
slovoidilo

23 січня 2020 року в Давосі (Швейцарія) відбудеться щорічний Український сніданок –традиційний захід, організований з нагоди щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Цього року темою дискусії стане «Україна 2020 – нова реальність, новий наратив, нові виклики».

Його влаштують Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne, про що повідомляє пресслужба фонду.

Модератором дискусії виступить ведучий програми Fareed Zakaria GPS, CNN Фарід Закарія. Участь візьмуть: Девід Рубенштейн, співзасновник та спів-виконавчий голова правління Carlyle Group; Роберт Шиллер, професор економіки Єльського університету; Біл Форд, виконавчий директор General Atlantic; Джаред Коен, головного виконавчого директора Jigsaw, а також Олег Сенцов.

Почесним спікером запрошено Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Davos Ukrainian Breakfast 2019

Подію відвідають провідні політики, бізнесмени, представники громадянського суспільства, ЗМІ з України та всього світу. Український сніданок (ланч) у Давосі проводиться щороку, починаючи з 2005 року, і має на меті промотувати Україну й об’єднувати разом українських та міжнародних лідерів.

Український сніданок у Давосі – приватний захід, присвячений Україні, який щороку проходить в Давосі під час щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. Він об’єднує світових лідерів для обговорення політико-економічної ситуації та викликів, які постають перед Україною.

Спікерами заходу в різні роки були Роберт Гейтс, Жозе Мануель Баррозу, сер Річард Бренсон, Александр Квасьнєвський, Девід Кемерон, Джон Кері, Броніслав Коморовський, Олексій Кудрін, Петро Порошенко, Андерс Фог Расмуссен, Джордж Сорос, Юлія Тимошенко, Томас Фрідман, Христя Фріланд, Віктор Ющенко та інші. Перший такий приватний український захід у Давосі був організований у січні 2005 року Віктором Пінчуком, засновником корпорації Інтерпайп, після того як вона стала першим українським корпоративним учасником Всесвітнього економічного форуму.

Фонд Віктора Пінчука разом з іншими партнерами – WNISEF, Horizon Capital та UVCA – третій рік поспіль організовує Український Дім, що працює в Давосі з 20 до 24 січня 2020 року.