Українські полярники спробують провести медогляд новонародженому тюленятку

17
фото: @AntarcticCenter

Українські експедитори станції “Академіка Вернадського”, що стали свідками першого цього року народження тюленя біля моря Ведделла, незабаром його зважать та проведуть медогляд.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповіла пресслужба Національного антарктичного наукового центру.

“Йде період народжуваності. Наші біологи слідкують за всією фауною острова. Звичайно, тепер особлива увага до новонародженої”, – повідомляє пресслужба.

Незабаром малечу спробують зважити та провести медогляд. Це не завжди виходить, адже все залежить від роду та характеру самки, додають у пресслужбі.

На острові Галіндез, де розташована українська наукова станція, народилося перше тюленя. Це дівчинка, яка поки налякана та тримається матері.

У пресслужбі розповідають, що народження малят відбувається прямо на льоду. Кожна самка приносить по одному малюкові. Новонароджені тюленята зазвичай важать 25-30 кг і в довжину – до 1,3 м, а коли стануть дорослими, мають важити близько 400 кг.

Мати вигодовує дитинча протягом 7-ми тижнів. Коли годування закінчується, молоді особини відправляються у воду і починають самостійне життя. Живуть ці тюлені відносно довго – 20 років, додають у Національному антарктичному науковому центрі.

На офіційній сторінці центру в Facebook полярники опублікували допис, у якому пропонують разом придумати ім’я для цієї маленької красуні. Пропозиції необхідно писати в коментарях.

НАРОДЖЕННЯ ПЕРШОГО ТЮЛЕНЯТИ НА СТАНЦІЇ «АКАДЕМІК ВЕРНАДСЬКИЙ”Вчора, 14 вересня 2020 року, команда 25-ої УАЕ…

Geplaatst door Національний антарктичний науковий центр op Maandag 14 september 2020

Як повідомляло BitukMedia: