У США 18-річного випускника прийняли у 40 закладів на бюджет

41
WAVY-TV

18-річний Сем Лайонс із міста Франклін американського штату Вірджинія отримав право безоплатно навчатися у 40 коледжах, отримавши стипендій загалом на 1,6 мільйона доларів. 

Про це повідомило NBC.

«Уранці я вчився онлайн у школі десь близько до полудня, після чого одразу почав працювати над вступними заявами», — згадав хлопець. Паралельно він також займався на курсах при коледжах, які б принесли йому додаткові бали.

У США для вступу в коледж потрібно надіслати пакет документів разом із власноруч заповненою заявою й мотиваційним листом. Для кожного закладу потрібно писати свого мотиваційного листа — Лайонс почав це робити ще у серпні 2020 року.

Як наслідок, Лайонс зміг отримати стипендії на навчання в 40 коледжах. Його наставник зі старшої школи Франкліна розповів, що не пригадує, як будь-який інший учень отримав таку велику кількість пропозицій і стипендій на навчання.

Директор школи Тревіс Фелтс також позитивно відгукнувся про Лайонса: «Ми знаємо, що Сем досягне висот. Він довів, що бути розумним — це круто. Він має мотивацію, цілеспрямований і серйозно ставиться до навчання».

Сам хлопець зауважив, що завдячує такому результату дисципліні, а також батькам, учителям і богу. Він обрав Вірджинський університет Співдружності, де вивчатиме комп’ютерну інженерію й отримає 30 тисяч доларів стипендії.

«Хочу подякувати всім, бо це був ще той шлях. Сподіваюсь, я досягну успіху й моя тяжка праця дасть про себе знати», — подякував Лайонс.

Як повідомляло BitukMedia: