SpaceХ запустив у космос супутник для надшвидкісного інтернету в Азії

82

Американська ракета-носій Falcon 9 успішно вивела на геостаціонарну орбіту японсько-сінгапурський телекомунікаційний супутник JCSat-18/Kacific-1. Апарат призначений для надання послуг широкосмугового доступу до мережі інтернет в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Запуск було здійснено з 40-го космічного стартового комплексу на авіабазі Канаверал у штаті Флорида. Супутник вагою 6,8 тонн, створений американською корпорацією Boeing, належить японській компанії SKY Perfect JSAT Corp. і сінгапурській компанії Kacific Broadband Satellites.

На носії Falcon 9 була використана перша багаторазова ступінь, яка вже застосовувалася для запуску двох вантажних кораблів Cargo Dragon компанії SpaceX до Міжнародної космічної станції, зокрема, в травні і липні 2019 року. Після відділення від ракети Falcon 9 перша багаторазова ступінь зробила керовану посадку на плавучій платформі Of Course I Still Love You у 650 км від узбережжя Флориди в Атлантиці.

Як повідомлялося, 11 листопада компанія SpaceX за допомогою ракети Falcon 9 запустила чергову групу з 60 супутників Starlink. Важливо, що для цієї місії застосували перший ступінь ракети Falcon 9, яка вже тричі побувала в космосі. Уперше SpaceX вдалося використовувати ракету четвертий раз. Разом з цим SpaceX вперше повторно використала головний обтічник ракети.

Как сообщал Bituk.Media, SpaceX сделал очередной шаг к глобальному интернету запустив в космос спутниковую группировку из 60 мини-спутников для распространения спутникового интернета проекту Starlink.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я