Репери США дарують одне одному українські всюдиходи Sherp

141
Фото: instagram.com/2chainz

Американський хіп-хоп виконавець Каньє Уест подарував своєму товаришу реперу 2 Чейнз на день народження український всюдихід Sherp.

Про повідомляє BitukMedia з посиланням на mmr.net.ua.

Зазначається, що портал Autoevolution звернув увагу на публікацію репера 2 Чейнз в Instagram. Музикант, якому 12 вересня виповниться 43 роки, розповів, що вранці на галявині перед своїм будинком виявив всюдихід Sherp – він виявився подарунком від Уеста на день народження.

На машині була табличка з написом «Для 2 Чейнза» і цитатою з Біблії: «Надійся на Господа всім своїм серцем і не покладайся на розум твій. У всіх твоїх дорогах пізнавай Його, і Він випростує твої стежки».

Фото: instagram.com/2chainz

Sherp Pro оснащується чотирициліндровим 1,5-літровим дизельним двигуном потужністю 44,3 к.с., який працює з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Привід передається на всі колеса.

Фото: instagram.com/2chainz
Фото: instagram.com/2chainz

Відзначимо, що американський хіп-хоп виконавець Каньє Вест відомий своєю любов’ю до українських всюдиходів Sherp. Він купив два таких, щоб їздити по ранчо у Вайомінгу, а на початку цього року використовував їх в рамках рекламної кампанії своїх кросівок Yeezy в Чикаго.

Як повідомляло BitukMedia:

У США розробляють ровер-всюдихід для Марсу

Український завод поставив партію тракторних причепів до Німеччини

Український викладач став переможцем змагань роботодронів в ОАЕ