Орієнтація — справа кожного: як у Британії виправляють нерівність, щодо ЛГБТ-військових

28
bbc.com

Міністерство оборони Великої Британії поверне медалі військовим, у яких їх відібрали через приналежність до ЛГБТ-спільноти.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповів один із представників ЛГБТ-спільноти.

«Я вважаю, що орієнтація людини не повинна впливати на такі речі. Ми такі ж люди, ми навчаємося, працюємо, любимо. Якщо нагорода вже вручена, то як її можна відібрати назад, тільки за те, що людина належить до спільноти ЛГБТ?», — зауважив він.

З такою ж думкою, міністерство оборони Великої Британії поверне медалі військовим, у яких їх відібрали через приналежність до ЛГБТ-спільноти.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що всі, хто служив у збройних силах країни, заслуговують на визнання за свою службу.

«Дуже великою несправедливістю було те, що в цьому відмовляли деяким військовим лише через їхню орієнтацію. Я надзвичайно радо вітаю той факт, що тепер ми можемо виправити цю історичну помилку», ㅡ зауважив Джонсон.

До того ж з 2000-го року у Великій Британії для представників ЛГБТ взагалі діяла заборона на службу у військах країни. Відповідний закон скасували, а у 2014 році в армії офіційно дозволили служити трансгендерам.

«Ми не повинні терпіти погане ставлення громадськості через нетрадиційну орієнтацію. Хочеться рівного ставлення до всіх,  незалежно від раси або орієнтації», — наголосив представник ЛГБТ-спільноти.

Як повідомляло BitukMedia: