Незабаром: Франція на свободі! У країні стартував перший етап виходу з карантину

10

У Франції 3 травня послабили суворі обмеження. До 30 червня на тлі успішної кампанії з вакцинації країна планує повністю скасувати карантин.

Про це повідомило Deutsche Welle.

«З 15 червня всі групи населення Франції зможуть вакцинуватися проти коронавірусу. А з 30 червня, як оголосив Макрон, у країні мають повернути «повну свободу», — ідеться у повідомленні.

Так, влада скасувала правило, яке упродовж останнього місяця забороняло без поважної причини відходити від будинку більш ніж на 10 кілометрів. Тепер жителі країни не зобов’язані заповнювати спеціальну форму, яка пояснює їхню причину виходу на вулицю.

Крім того, у Франції знову в очному режимі запрацювали середні школи та гімназії (учні молодших шкіл пішли до шкіл ще тиждень тому).

У межах плану президента Емманюеля Макрона обмеження в країні планують скасовувати поступово. Із 19 травня планують скоротити тривалість комендантської години (замість 19:00 вона починатиметься з 21:00).

Тоді ж мають знову відчинитися тераси кафе і ресторанів (зачинених із кінця жовтня), музеї, театри й кінотеатри, великі торгові точки. А з 9 червня комендантська година починатиметься з 23:00.

COVID-19 у Франції

Від початку пандемії у країні зафіксували понад 5,6 мільйона випадків коронавірусу, майже 105 тисяч із них закінчилися летально. За даними Bloomberg, у Франції вже ввели 22,4 мільйона доз вакцин. 24,5% громадян отримали щонайменше одну дозу вакцини, а 10,1% — обидві дози.

Як повідомляло BitukMedia: