Названо топ-10 європейських пляжів для безпечної відпустки цього літа

530
пляж
humanitasalute.it

Спеціально для тих, хто не може дочекатись літньої відпустки за кордоном, експерти створили новий рейтинг найбезпечніших пляжів у Європі.

Автори туристичного порталу European Best Destinations склали список місць, де ризик захворіти на коронавірус є мінімальним.

При створенні рейтингу вони враховували такі фактори, як кількість інфікованих людей, довжина пляжів та кількість квадратних метрів пляжу на одну персону.

Також важливими факторами стали кількість готелів та апартаментів, що гарантують чистоту та проводять дезинфекцію номерів. Після врахування усіх нюансів перелік найбезпечніших пляжів виглядає так:

Превеза (Греція)

Греція. Це одна з європейських країн, найменш уражених коронавірусом (до 50 разів менше, ніж будь-яка інша європейська країна).

Греція вже вжила багатьох заходів безпеки та гігієни здоров’я, щоб подорожувати безпечно відпочити. Наприклад, фільтри кондиціонерів змінюються після кожного перебування, і відстань в 4 метри є обов’язковою між кожною пляжною парасолькою.

Якщо ви шукаєте найбезпечніше місце в Європі, бронюйте відпочинок у Превезі.

Компорта (Португалія)

Іноді на цьому пляжі можна побути годинами і нікого не зустріти. Донедавна Мадонна їздила на коні на цьому пляжі в неділю вранці і насолоджувалася спокоєм цього пляжу тривалістю 20 км (12 миль).

Хельська коса (Польша)

View this post on Instagram

Hel / 2018

A post shared by B a ł t y k (@b_a_l_t_y_k) on

Польща – одна з європейських країн, що найменше постраждали від коронавірусу, поряд із Португалією та Грецією.

Там до 20 разів менше випадків, ніж у найбільш уражених країнах Західної Європи. Тут лікарні ніколи не були перевантажені, і Польща має більше лікарняних ліжок на одного жителя, ніж у багатьох європейських країнах.

Порту-Санту (Португалія)

Португалія вважається одним із найбезпечніших напрямків цього літа: деякі регіони, як Азорські острови, Алентежу та Алгарве, порівняно з рештою Європи не уражені коронавірусом. А Мадейра – це найменш постраждалий регіон Португалії.

Пляж Халікунас, Корфу (Греція)

View this post on Instagram

#abeautifulday #halikounasbeach #corfu #greece

A post shared by Marie Dragonea (@marie_dragonea) on

Благословлений богами, Корфу – один із найзеленіших грецьких островів, з винятковою флорою та фауною. І як ви вже знаєте коронавірусу в Греції до 50 разів менше, ніж будь-якому іншому місці в Європі?

Пляж Мейя Прайя (Португалія)

На Мальті більше лікарняних ліжок на одного жителя, ніж у Фінляндії, Ірландії чи Великобританії?

Оскільки на Мальті епідемія була дуже обмеженою, лікарні ніколи не були переповнені, і за потреби вони зможуть розмістити мандрівників.

Юрмала (Латвія)

Юрмала – це місце з позначкою “EDEN”. Це визнання присуджується Європейською Комісією для нагородження найкращих напрямків сталого туризму в Європі. Зараз мережа EDEN включає понад 90 напрямків сталого туризму.

Ніда (Литва)

Ви хочете розслабитися серед природи в унікальному місці Європи? Відключіться від соціальних мереж, безперервних каналів новин та підключіться до природи.

Ніда розташована в 1 годині їзди на автомобілі від Клайпеди (4 години від столиці Вільнюса). Більше 100 км дрібного піску чекають на вас у цьому парадиціальному місці, майже відрізаному від решти світу.

Пляж Бінц (Німеччина)

Цей 5 километровий пляж є одним з найкрасивіших і найдовших у Німеччині.

Острів Рюген – ідеальне місце для любителів природи. Бінц – один з найвідоміших курортів на цьому острові, але ви також можете зупинитися забронювати в Селліні, Гьорені або в будь-якому іншому місці острова.

Як повідомляло BitukMedia: