На Netflix вийде серіал про життя спортсменів з інвалідністю — його спродюсують принц Гаррі та Меган Маркл

9
netflix.com

Netflix анонсував документальний серіал від громадської організації Archewell, заснованої принцом Гаррі та його дружиною Меган Маркл.

Про це повідомили на сайті сервісу.

«Документальний проєкт «Серце нескорених» (Heart of Invictus) розповість про учасників спортивного заходу «Ігри нескорених» (Invictus Games), який має відбутися в Гаазі у 2022 році. Зокрема про те, як вони готуються до змагань», — ідеться у повідомленні.

У центрі сюжету — життя спортсменів з інвалідністю, які є колишніми та чинними військовими. Ці ігри були засновані принцом у 2014 році.

Виробництвом шоу займається креативний відділ громадської організації Archewell у партнерстві з відеосервісом Netflix. Над серіалом також працюють режисер Орландо фон Айзіндель із продюсером Джоанною Натасегарою.

Принц Гаррі буде виконувати обов’язки виконавчого продюсера, а також з’являтиметься в самому серіалі.

Про співпрацю принца Гаррі та Меган Маркл із платформою Netflix стало відомо у вересні 2020 року. Також вони вели переговори з Disney, Apple та NBCUniversal.

Більше про «Ігри нескорених»

В іграх, заснованих принцом Гаррі, беруть участь поранені військовослужбовці в таких видах спорту як баскетбол на візках, волейбол сидячи та веслування в залі. «Invictus» із латини означає «непереможний», «незламний» або «нескорений».

Перші «Ігри нескорених» відбулися 2014 року в Олімпійському парку королеви Єлизавети в Лондоні. Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» 2017 року в Торонто як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також через військові дії на сході України.

Як повідомляло BitukMedia: