Медики плескали стоячи: 104-річна колумбійка вдруге поборола COVID-19

3

У Колумбії 104-річна Кармен Ернандес двічі заразилась коронавірусом та двічі змогла побороти COVID-19. 

Про це повідомило місцеве видання Univision.

«Після понад 20 днів госпіталізації жінку виписали з лікарні. Медики проводжали пацієнтку оплесками», — ідеться у повідомленні.

Вперше жінка заразилась коронавірусом у червні 2020 року, але тоді не було необхідності її госпіталізувати. Кармен Ернандес перебувала на самоізоляції разом з іншими мешканцями будинку для літніх, де вона живе останні 25 років.

Вже 27 лютого Ернандес зробили щеплення проти коронавірусу, а 8 березня у неї виявили позитивний результат тесту на COVID-19. Медики пояснюють, що це нормально: після щеплення все одно залишається ризик заразитися, але вакцинація запобігає важкому перебігу хвороби.

Через півтора тижня після того, як надійшли результати тесту Кармен Ернандес, її госпіталізували до реанімації у клініку Марії Йозефи Канелонес.

Медики розповідають, що госпіталізація жінки була для них несподіванкою. Вона не потребувала підключення до апарату ШВЛ, але їй потрібен був кисень.

Вже 5 квітня Кармен Ернандес вирішили виписати з лікарні, оскільки її стан покращився. Медичний персонал лікарні проводжав її з оплесками.

Як повідомляло BitukMedia: