Литва слідом за Латвією готує заборону російських телеканалів

134
Литва
i2.offnews.bg

Литовській комісії з радіо і телебаченню буде рекомендовано заборонити телеканали контрольованої Кремлем групи RT.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, повідомляє  портал Delfi.

Він стверджує, що така рекомендація буде представлена ​​після отримання роз’яснення Єврокомісії про те, що санкції Євросоюзу повинні поширюватися не тільки на внесених до «чорного списку» осіб, але і на контрольовані ними підприємства .

«Ми говоримо про державне новинне агентство «Росія сьогодні», іншими словами, RT. Її генеральним директором є Дмитрій Кисельов, який знаходиться під санкціями, і за статутом цього підприємства, організації він насправді є одноосібним керівником, призначеним президентом Росії, він сам призначає чиновників, встановлює структуру, політику, керує економічними, фінансовими справами цієї організації «, — сказав Лінкявічюс.

Він нагадав, що Литва ще сім років тому стала застосовувати обмеження щодо деяких російських телеканалів через розпалювання ворожнечі і підбурювання до війни, однак підкреслив, що в даному випадку йдеться про «економічні санкції».

Міністр каже, що цензура контенту — «не той шлях, яким слід іти», однак попередні рішення про тимчасову заборону деяких телеканалів через пропаганду він назвав важливими з міркувань безпеки.

Як повідомляло BitukMedia: