Країни, які очолюють жінки, краще впоралися з пандемією

12
promoteukraine.org

«Систематично і значно краще» у боротьбі з пандемією COVID-19 впоралися ті країни, якими керують жінки. До такого висновку прийшли у Центрі досліджень економічної політики та Всесвітній економічний форум, проаналізували 194 країни.

Про це пише BitukMedia з посиланням на Guardian.

За словами дослідників, різницю між країнами можна пояснити «активними та скоординованими політичними відповідями», прийнятими лідерками. Зокрема, вони вирішували запровадити карантин раніше, ніж аналогічні рішення приймали лідери-чоловіки».

«Хоча їх рішення може мати довгострокові економічні наслідки, воно, без сумніву, допомогло врятувати життя, оскільки в цих країнах в середньому помирає вдвічі менше, ніж в країнах, очолюваних чоловіками», – йдеться у матеріалі.

Німеччина з населенням у 83 мільйони осіб, де Ангела Меркель служить федеральним канцлером вже майже 20, зареєструвала 239 тисяч випадків зараження коронавірусом. В країні померли 9356 осіб.

У Данія, де прем’єр Метте Фредеріксен і населенням в 5,8 мільйона осіб зафіксувала всього 16,5 тисячі випадків COVID-19, померли 624 людини.

У 5,5-мільйонній Фінляндії, де на чолі уряду перебуває 34-річна Санна Марін, на COVID-19 захворіли трохи більше восьми тисячі осіб, померли 335.

У Новій Зеландії, де прем’єр Джасінда Арден сама шиє захисні маски, зафіксували 1,7 тисячі випадків зараження при населенні в майже п’ять мільйонів осіб. За час пандемії від коронавірусу там померли 22 людини.

У густонаселеному Тайвані, де керує президентка Цай Інвень, зареєстрували лише 487 випадків зараження коронавірусом і сім смертей.