Кохання зцілює: Навальний розповів, як дружина допомогла йому вийти з коми

43
фото: bbci.co.uk

Російський опозиціонер Олексій Навальний привітав дружину з 20 річницею весілля, яку подружжя пропустило через те, що в той час Навальний перебував у комі. 

Про це він написав у своєму Facebook.

«Вона приходить і стає головною в палаті. Вона дуже зручно поправляє мені подушку. У неї немає тихого співчутливого тону. Вона каже весело і сміється. Вона розповідає мені щось. Коли вона поруч, дурні галюцинації відступають. З нею дуже добре. Потім вона йде, мені стає сумно, і я знову починаю її чекати», — так описав Навальний момент пробудження з коми, коли він ще не пам’ятав нікого зі своїх близьких.

За словами опозиціонера, кожен прихід дружини ставав буквально лікувальним, вона була постійно поруч, говорила з ним і давала слухати музику.

Навальний написав, що у науці має бути якесь пояснення, чому саме тембр голосу дружини чоловік сприймав найкраще, однак він наголосив на тому, що попри наукові доводи, опозиціонер упевнений, що саме дружина повернула його до життя.

«Але як би не звучало класно науково-медичне пояснення, тепер я точно знаю просто на своєму досвіді: кохання зцілює і повертає до життя. Юля, ти мене врятувала, і нехай це впишуть у підручники з нейробіологіі», — підсумував Навальний.

Пост про любовь ❤️. У нас с Юлей 26 августа была годовщина — 20 лет свадьбы, но я даже рад, что пропустил и могу это…

Geplaatst door Алексей Навальный op Maandag 21 september 2020

Як повідомляло Bituk.media: