Кіпр повністю відновив міжнародне пасажирське авіасполучення

381
літак

Кіпр у вівторок відновив міжнародне пасажирське авіасполучення, відкрилися міжнародні пасажирські аеропорти Ларнаки і Пафосу.

Про це повідомляє Cyprus Mail.

Перший комерційний рейс після закриття аеропортів острова через коронавірус вилетів сьогодні о 8 годині ранку до Афін, рейс виконувала компанія Aegean Airlines.

Усі пасажири, які прибували в аеропорт, були в масках, на вході в термінал їм вимірювали температуру. В аеропорту Ларнаки на сьогодні заплановано п’ять прильотів та п’ять вильотів.

Першим рейсом, який після тривалої перерви прийме аеропорт Ларнаки, буде літак авіакомпанії Israir Airlines з Тель-Авіва. Очікується, що міністр транспорту Янніс Карусос привітає перших пасажирів.

Аеропорти Кіпру були закриті 21 березня після набрання чинності указу про заборону комерційних рейсів на Кіпр та з нього. Наразі вони діятимуть, дотримуючись суворих вказівок, у будівлі допускаються лише пасажири та працівники.

До 19 червня прибулі на Кіпр матимуть показати після прибуття так званий сертифікат про здоров’я або зробити тест на коронавірус.

Як повідомляло BitukMedia: