Ізраїльський стартап в українських магазинах — чим корисний?

31
imesofisrael-com.

Ізраїльський стартап, що розробив систему вертикального землеробства, продаватиме свої установки в мережах супермаркетів по всій Україні.

Про це повідомило The Times of Israel.

«На початку 2021 року компанія Vertical Field реалізує пілотний проєкт в національній мережі супермаркетів Varus, а потім розшириться на інші мережі. Varus керує 95 магазинами у 25 містах і щодня привертає близько 260 тис. клієнтів», – ідеться у повідомленні.

Зазначимо, що ґрунтові установки Vertical Field складаються з окремих блоків рослин, які можна перебудувати за бажанням для вирощування місцевих овочів. Ця зелена стіна підходить для вирощування овочів в магазинах, офісах і багатоквартирних будинках або в будь-якому місці в міських районах, де мало місця, але багато стін.

«Продукти, вирощені з нашою допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води, вирощуючи в точних кількостях в контрольованому середовищі з більш короткими циклами вирощування», — розповіли в компанії.

Крім того, ферми є модульними, розширюваними і переміщуються, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм і стерильним середовищем, яке вимагає значно меншого контакту з людьми.

Наразі пропонуються такі культури, як салат, базилік, петрушка, капуста і м’ята, все за конкурентоспроможними цінами.

Як повідомляло BitukMedia: