Горор за українською міфологією: у Бразилії анонсували новий серіал

16
cinema.in.ua

У Бразилії випустили перший сезон серіалу «Бездушні» про надприродне, сюжет якого обертається навколо слов’янської міфології.

Про це повідомило Нове українське кіно.

«Бразильська стрімінгова платформа Globoplay випустила перший сезон серіалу про надприродне «Бездушні» (Desalma), сюжет якого обертається навколо слов’янської міфології. У трейлері показано святкування Івана Купала», — ідеться у повідомленні.

Перший сезон серіалу «Бездушні» розповідає про містичні зникнення людей саме на тлі Івана Купала. Серіал з елементами фентезі, заснований на слов’янській міфології, покаже історію трьох сімей, а також зв’язок минулого та теперішнього.

За сюжетом, в 1988 році у бразильському місті Брігіда, заснованому мігрантами з України, зникає дівчина Галина. У день зникнення місцеві жителі святкували Івана Купала. Це неабияк збентежило людей, що проживали в невеличкому містечку на півдні Бразилії. Після цього тут вирішили відмовитися від святкування, бо були впевнені, що все це через нього.

Через 30 років місто готується повернути святкування Івана Купала , але відбувається щось дивне – відродження колишніх традицій призводить до непередбачуваних ситуацій.