Google створює новинний сервіс: видавцям уже почали платити за контент

15
Google
Foto: Google

Google оголосив про початок нової ліцензійної програми з підтримки учасників новинної індустрії. Йдеться про плату компанією за використання «високоякісного контенту для нового досвіду споживання новин», який стартує вже цього року.

Про це йдеться в офіційному блозі Google.

Зазначається, що нова програма «допоможе видавцям, які беруть у ній участь, монетизувати свій контент шляхом удосконаленого сторітелінгу, який дозволяє людям більше зануритися в складні історії, залишатися поінформованими й бути відкритими до різних питань та позицій».

Підтримка Google полягає, зокрема, в наданні доступу до контенту, закритого пейволом (тобто такого, доступ до якого надається після оплати певної вартості передплати). Іншими словами, компанія сплачуватиме його за читачів.

Наразі Google уже уклав договори з видавцями в Бразилії, Австралії та Німеччині. Свій новий сервіс, назва й деталі якого не розкриваються, компанія представить до кінця 2020 року в межах сервісів «Новини» та Google Discover (стрічка з рекомендаціями щодо контенту для користувачів).

Як повідомляло BitukMedia: