Естонія пом’якшила карантин: нові правила перетину кордону

313
Естонія

Уряд Естонії дозволив із 1 червня перетинати кордон людям, які прибувають в країну з держав Європейського союзу або Шенгенського договору, а також з Великої Британії.

Людина може в’їхати до Естонії, якщо у неї немає симптомів коронавірусу і до цього вона провела в перерахованих країнах мінімум останні 14 днів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Після прибуття в Естонію слід провести 14 днів у карантині в разі, якщо людина приїхала з країни, в якій кількість хворих на 100 000 населення перевищує 15.

За умови прибуття з країни з меншою кількістю хворих на карантині перебувати не потрібно.

Міністерство закордонних справ Естонії опублікує список країн з відповідною статистикою. Список раз на тиждень переглядатиметься.

Також в Естонії з 1 червня можна проводити заходи, що збирають до 100 людей замість дозволених раніше 50. У приміщеннях слід дотримуватися соціальної дистанції та вимог не перевищувати 50% від максимальної місткості.

Ці вимоги діють як для публічних заходів (кіно, театри, концерти тощо), так і для зборів, а також казино і залів ігрових автоматів.

На свіжому повітрі можна проводити спортивні змагання з глядачами, але загальна кількість учасників не повинна перевищувати 100. Крім того, організатор повинен забезпечити наявність засобів дезінфекції.

Як повідомляло BitukMedia: