Екосистема та звукоізоляція: Blue Origin здійснила успішний запуск оновленої пасажирської ракети New Shepard

19

Приватна американська компанія Blue Origin здійснила успішний запуск багаторазової ракети-носія New Shepard із пасажирською капсулою.

Про це компанія повідомила на офіційному каналі YouTube, де вела пряму трансляцію запуску, польоту та посадки ракети.

«Компанія Blue Origin успішно виконала свою 14-ту  місію запуску в космос за програмою ракети-носія New Shepard», — ідеться у повідомленні.

Як розповіли в компанії, цього разу капсула ракети мала значні оновлення, зокрема для майбутніх пасажирів боту. Тож, були додані такі функції:

  • динаміки в салоні з мікрофоном і кнопкою «Натисни й говори» на кожному сидінні, щоб астронавти могли постійно спілкуватися з пасажирами;
  • системи оповіщення екіпажу з панеллю на кожному сидінні, що передає пасажирам важливі повідомлення про безпеку;
  • амортизована обшивка стін та придушення звуку для зменшення шуму навколо капсули;
  • екологічні системи, включаючи систему охолодження та регулятори вологості для регулювання температури та запобігання запотіванню вікон капсул під час польоту, а також очищення вуглекислого газу;
  • збільшення кількості місць до шести.

Також сьогодні під час підйому підсилювач обертався зі швидкістю 2-3 градуси в секунду. Це робиться для того, щоб дати майбутнім пасажирам 360-градусний огляд простору під час польоту, зауважили в компанії.

«Цей політ продовжував доводити стійкість та стабільність системи New Shepard та двигуна BE-3PM з рідким воднем / рідким киснем», — резюмували в Blue Origin.

Про Blue Origin

Це приватна аерокосмічна компанія, розташована у штаті Техас у США. Компанію очолює засновник Amazon.com Джеффрі Безос. Космодром розташовується на території ранчо, що йому належить.

Компанія повідомляє вкрай мало відомостей про хід робіт і про технічні характеристики створюваного нею суборбітального корабля, що отримав назву New Shepard на честь Алана Шепарда, який здійснив перший 15-хвилинний суборбітальний політ у травні 1961 року. Велика частина інформації про хід реалізації проєкту стає відомою не від самої компанії, а з повідомлень американських державних органів, таких як Федеральне управління цивільної авіації США.

У березні 2018 року з’явились повідомлення, що Blue Origin займатиметься доставкою людей до космічного готелю Aurora. Також очікується, що Blue Origin візьме на себе доставку вантажів та необхідного обладнання для створення готелю.

Як повідомляло BitukMedia: