Для розвитку відносин: на Балі відкрили почесне консульство України

48
Балі

У місті Денпасарі, провінції Балі в Індонезії 27 листопада офіційно розпочало роботу почесне консульство України.

Про це повідомили у пресслужбі посольства України в Республіці Індонезія.

Фото: indonesia.mfa.gov.ua

Повідомляється, що основними функціями почесного консульства України є:

  • захист в Республіці Індонезія прав юридичних осіб і громадян України в межах, визначених міжнародним правом; надання їм допомоги та сприяння;
  • сприяння розвиткові дружніх відносин, а також торговельних, економічних, культурних та наукових зв’язків між Україною та Республікою Індонезія.

У посольстві звернули увагу на те, що почесне консульство України не наділене повноваженнями щодо вчинення консульських дій (оформлення паспортів, віз, вчинення нотаріальних актів тощо).

У разі потреби в отриманні таких послуг, громадянам варто звертатися до консульського відділу посольства України в Республіці Індонезія (м.Джакарта).

Установа розташована за адресою: вул. Гуріта №18, Пегок, Сесетан, Південний Денпасар, Балі, 80223 (Jln.Gurita No.18, Pegok, Sesetan, Denpasar Selatan, Bali 80223).

Керівник – Почесний консул України І Ніоман Астама. Консульський округ – територія провінції Балі. Звернутися до консульства можна за телефоном +62-8-212121-6651 або через електронну пошту: ukraineconsul-bali@pacificholidays.id.

Часи роботи: понеділок – п’ятниця (09:00 – 15:00), субота (09:00 – 13:00).