Зростання американських фондових бірж рекордне з часів Великої депресії

45

Фондові індекси американських бірж показали рекордне одноденне зростання на тлі перемовин про виділення владою США пакета антикризової допомоги на 2 трильйони доларів.

Про це повідомляє CNBC.

Зокрема, один із найстаріших індексів Dow Jones 24 березня зріс на рекордні 11,37% — це найбільше одноденне зростання з 1933 року, тобто з часів Великої депресії.

Суттєво зросли й інші фондові індекси. Зокрема, S&P 500 виріс на 9,4% — найбільше одноденне зростання з 2008 року. Nasdaq виріс на 8,1%.

Зростання вартості акцій американських компаній пов’язують з очікуваннями інвесторів щодо затвердження Конгресом США нового пакета економічних стимулів економіки на загальну суму 2 трильйони доларів. Цей комплекс антикризових заходів має допомогти американській економіці пройти через кризу, спричинену пандемією коронавірусу.

Остаточного тексту закону наразі немає. Однак відомо, що він включатиме одноразову виплату кожному дорослому американцю по 1,2 тисячі доларів та по 500 доларів на дитину. Також законопроєктом передбачено створення спеціального фонду підтримки малого бізнесу на 350 мільярдів доларів.

Як повідомляло BitukMedia, стало відомо, що українці найчастіше купують онлайн під час карантину