70-річний британець самотужки перетнув Атлантичний океан для збору пожертв

11
twitter.com/ACampaigns

Британець Френк Ротвелл у віці 70 років зміг проплисти на човні майже 5 тисяч кілометрів та перетнути Атлантичний океан. 

Про це повідомило The Guardian.

«Я почувався досить емоційно, наближаючись до фінішу. Я дуже пишаюся досягнутим та неймовірною подорожжю, яку я здійснив», — поділився враженнями чоловік.

Підготовка та тренування до такої подорожі зайняли 18 місяців.

Подорож через Атлантичний океан чоловік здійснив у межах благодійного проєкту зі збору коштів для дослідження хвороби Альцгеймера у Великій Британії. Заплив британець присвятив своєму шурину Роджеру, який страждав від цієї хвороби.

Так Ротвелл зміг зібрати на дослідження 648 тисяч фунтів стерлінгів (24,7 мільйона гривень). До того ж благодійний фонд Iceland Foods пообіцяв подвоїти перші 500 тисяч фунтів стерлінгів, які збере чоловік.

twitter.com/ACampaigns

Хіларі Еванс, виконавча директорка центру Alzheimer’s Research UK, сказала, що їх неймовірно зворушила рішучість Френка зібрати мільйон фунтів стерлінгів на дослідження деменції.

«Прийнявши такий монументальний виклик у 70 років, він допоміг підвищити рівень обізнаності та надихнув людей різного віку приймати власні виклики», — сказала вона.

Як повідомляло BitukMedia: