12-річний геній? У США підліток одночасно закінчує школу та коледж

24
CNN

У штаті Північна Кароліна (США) 12-річний Майк Віммер готується у травні закінчити школу та отримати диплом молодшого спеціаліста в коледжі.

Про це повідомило ABC 11.

«Він цікавиться робототехнікою, вважає себе математиком та дослідником природи. Також вивчає програмування — здебільшого через онлайн-відео в інтернеті», — розповіло видання.

Усе почалося з того, що Віммер вирішив використати карантин під час пандемії, щоб узяти кілька додаткових уроків у школі. Він і не планував отримати одразу два дипломи.

Хлопець почав відвідувати заняття в межах подвійної програми. Під час навчання зрозумів, що йому залишається лише кілька занять, аби здобути ступінь молодшого спеціаліста до закінчення середньої школи. Тепер, через рік, Віммер готується за один тиждень закінчити середню школу й отримати диплом у коледжі.

Окрім того, хлопець створив свій власний стартап під назвою Reflect Social, метою якого є покращити зручність роботи технологій розумного будинку за допомогою соцмереж.

Віммер каже, що наразі міркує про всі можливі варіанти продовження своєї кар’єри, серед яких є робота в США або за їх межами, продовження навчання або отримання стипендії для розвитку свого стартапу. Однак хлопець наголошує, що він ще дитина, тому знаходить час і для звичайних дитячих занять.