Зеленський вручив нагороди українським морякам

59
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський вручив нагороди українським військовим морякам, а також передав ордени «Золота Зірка» рідним загиблих Героїв України Ганни Бортюк і Сергія Шатохіна.

Церемонія відбулася в Одесі під час урочистих заходів з нагоди дня Військово-морських сил ЗСУ, повідомляє пресслужба глави держави.

«Сьогодні ми нагороджуємо орденами та медалями найкращих з українських військових моряків. А крім цього, відзначаємо званням «Герой України» та орденом «Золота Зірка», на превеликий жаль – посмертно, за відвагу в порятунку людей під час пожежі в Одеському коледжі», – сказав Зеленський.

Фото: president.gov.ua

Зокрема, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено старшого мічмана Андрія Марчука та старшину Володимира Сорочана.

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджені капітан Сергій Волинський, капітан Ярослав Волянський, капітан ІІ рангу Олексій Корецький та лейтенант Роман Сухина.

Медалі «Захиснику Вітчизни» удостоєні старшина Андрій Вакуленко та капітан І рангу Роман Кодимський.

Президент також передав ордени «Золота Зірка» рідним загиблих викладача вищої математики та інформаційних дисциплін державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» Ганни Бортюк і командира відділення державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, прапорщика служби цивільного захисту Сергія Шатохіна.

Фото: president.gov.ua

Нагороди отримали чоловік Бортюк Микола і дружина Шатохіна Людмила.

Як повідомляло BitukMedia, сьогодні в Україні відзначається День Військово-морських сил ЗСУ.