«Справа Стуса»: заборонена література — краща реклама

38

Сьогодні, 19 жовтня, стрічка у соцмережі Facebook вибухнула невдоволенням щодо рішенні Дарницького районного суду Києва, який заборонив розповсюджувати тираж книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі порушують честь та гідність депутата від «Опозиційної платформи – За життя» .

На противагу рішенню суду, українці викупили весь існуючий тираж книги.

Видавництво Vivat повідомило, що всі примірники книги журналіста Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» розкупили «за лічені хвилини» після рішення суду, який заборонив розповсюджувати ці книги без дозволу депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука. Видавництво вирішило додрукувати 3 500 примірників, поки рішення суду не набрало чинності. Про це вони написали на своїй сторінці у фейсбуці.

«Книгу «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані розкупили за лічені хвилини і у видавництві, і в решти дистриб’юторів», – йдеться у повідомленні.

Представниця видавництва Vivat Катерина Аврамчук повідомила на своїй сторінці у фейсбуці, що у продажу було 19 900 книг – останні розкупили після рішення суду.

«Феєричний бовдур Медведчук сьогодні фактично зізнався всій Україні, що він винен у вбивстві Василя Стуса. Навіть тим, хто цього факту до сьогодні не знав. Феєричний бовдур Медведчук прямо сьогодні зробив книгу, в якій йдеться про його участь у вбивстві Стуса — найобговорюванішою, найдефіцитнішою і найзатребуванішою на ринку!» — написав волонтер Родіон Шовкошитний.