За сприяння USAID в Україні створили веб-платформу для розвитку жінок

35
galinfo.com.ua.

За сприяння Проєкту USAID в Україні презентували онлайн-мережу «Жінки у бізнесі та технологіях».

Про це у Facebook повідомили у пресслужбі проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

«Для Проєкту USAID важливим є питання гендерного балансу, підтримки жінок, щоб вони могли розвиватися та навчатися за сучасних умов. Ми прагнемо допомогти жінкам – навчити їх заробляти більше, використовувати онлайн-ресурси максимально для розвитку бізнесу. Тому започатковуємо відкриту мережу, готові спілкуватися з іншими проєктами та донорськими організаціями. Ми сфокусовані на Сході України, але мережа є відкритою для жінок з інших регіонів», — прокоментував менеджер програм з інклюзії Проєкту USAID Володимир Моісєєв.

Мережа створена для розширення економічних можливостей жінок для ведення бізнесу в режимі онлайн через створення мережевої платформи, залучення як досвідчених підприємниць, так і тих, хто лише розпочав бізнес. Також у мережі буде інформація про менторські програми, тренінги, грантові можливості, допоможе знайти інструменти, щоб подолати виклики, у тому числі пов’язані з Covid-19.

Участь у заході взяли 90 представниць малого бізнесу, громадських організацій, міжнародних проєктів.

Координаторка мережі Віра Поровська розповіла про бар’єри, з якими стикаються жінки у бізнесі. Це бар’єри національного, локального рівнів, гендерні бар’єри. До останніх належать обмежений доступ до інформації, відсутність досвіду у веденні переговорів, недостатній рівень англійської мови для організації експорту продукції, недостатня віра у свої сили та готовність презентувати свій успіх.

Як повідомляло BitukMedia: