Wizz Air відновила перельоти з України в Європу

9
Wizz Air
фото: static.uvidpustku.com.

Авіакомпанія Wizz Air оголосила про відновлення перельотів з України до Угорщини, Німеччини, Данії, Естонії, Греції та Великої Британії. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Через карантин Wizz Air впровадила нові правила для забезпечення дистанції між пасажири під час посадки та дотримання посилених санітарних заходів у салонах літаків.

Крім цього, пасажирам рекомендують реєструватися на посадку та купувати послуги онлайн, щоб за можливості зменшити фізичну взаємодію в аеропорту.

«Упродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж — рукавички. Крім того, пасажирам роздають дезінфікуючі серветки. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином», — зазначили у Wizz Air.

У компанії повідомили, що з 17 червня доступні подорожі з України за такими напрямками: Афіни (Греція), Біллунд і Копенгаген (Данія), Таллінн (Естонія), Берлін Шонефельд, Кельн, Дортмунд, Гамбург, Ганновер, Лейпциг, Меммінген, Бремен, Нюрнберг (Німеччина), Будапешт (Угорщина) та Лондон Лутон (Велика Британія).

Зараз до Європейського Союзу можуть полетіти тільки люди, які постійно проживають у ЄС, громадяни країн-членів ЄС, що нині перебувають за кордоном, члени їхніх родин та дипломати. Також в’їзд до Євросоюзу дозволяють медикам і дослідникам, людям, що перевозять товари, і прикордонникам.

Нагадаємо, з 15 червня Україна відновила міжнародне регулярне пасажирське авіасполучення після кількох місяців перерви, пов’язаної з карантином через епідемію коронавірусу.

Як повідомляло BitukMedia: