Wiz-Art Festival: оголосили переможців кінофестивалю

12
фото: Wiz-Art

13 вересня оголосили переможців 13-го Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art. Гран-прі фестивалю здобув фільм “Не спи, будь напоготові” режисера Пам Тьєн Ана з В’єтнаму.

Про це повідомляє пресслужба фестивалю.

“Переможців визначало міжнародне та національне журі у складі Богдана Мурешану, Юлії Сінькевич, Анни Корінек, Декеля Беренсона, Івана Козленка та Катерини Горностай, а також глядачі”, – ідеться в повідомленні.

Гран-прі фестивалю здобув фільм “Не спи, будь напоготові” режисера Пам Тьєн Ана з В’єтнаму. Як зазначається в коментарі журі, нагороду присуджено “за оригінальність у формуванні унікального сторітелінгу і за уміле й тонке багатство деталей”. Фільм розповідає про мотоциклетну аварію в загадковій історії трьох юнаків.

Спеціальної відзнаки у міжнародному конкурсі удостоєно “Південну лихоманку” Томаса Вудрофа – “за неперевершену операторську роботу”.

Найкращим сценарієм у міжнародному конкурсі журі назвало “Кавуновий сік” Ірене Морай – “за сміливе й елегантне розкриття складної теми”.

Приз глядацьких симпатій у міжнародному конкурсі одержала “Традиція” Іосеб “Сосо” Бліадзе, що розповідає про двох німецьких туристів, які подорожують Грузією.

Головний же приз в національному конкурсі здобув фільм “Врятуйте мене, лікарю” Дмитра Грешка – “за повагу до реальності, упакованої автором в делікатну розповідь, і за неймовірну довіру людини в кадрі до автора фільму, що тримає в руках камеру”. Фільм розповідає про роботу бригади швидкої допомоги в новорічні свята у Києві. Головні герої — три працівники бригади швидкої допомоги: лікар, фельдшерка і водій, а також пацієнти, з якими вони стикаються впродовж робочої зміни.

Повний список переможців можна переглянути тут.

13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art відбувся з 7 по 13 вересня у новому форматі – офлайн у Львові, а також в онлайн-кінотеатрі Wiz-Art Film Festival Online.

За увагу журі та глядачів змагалися 30 фільмів – 12 у національній та 18 в міжнародній програмах.

Як повідомляло BitukMedia: