Вінниця отримала Почесну Відзнаку Ради Європи

212
Вінниця
https://miro.medium.com/

Вінниця отримала Почесну Відзнаку Ради Європи, що стало вже третьою премією міста від Ради Європи.

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Як він зазначив, європейська відзнака – це вже третя премія, яку Парламентська асамблея Ради Європи присудила Вінниці, – після Європейського Диплома та Почесного Прапора.

“Приємно, що досягнення вінницької громади з кожним роком стають помітнішими на європейській арені”, – написав мер.

Гарна новина – Вінниця отримала Почесну Відзнаку Ради Європи. Вітаю вінничан з престижною європейською нагородою – це…

Опубліковано Сергієм Моргуновим Четвер, 21 травня 2020 р.

Переможців визначають серед громад, які не просто сповідують європейські цінності, а реалізують власні інноваційні проєкти та діляться досвідом з іншими. Відзнака Ради Європи – це передостанній рівень до найвищої нагороди – «Приз Європи».

“Для мене європейське визнання Вінниці не лише ще один привід гордитися рідним містом, а й стимул робити його кращим. Упевнений, це наше спільне бачення з вінничанами!” – додав міський голова.

За відзнаки Ради Європи традиційно змагаються муніципалітети із 47 європейських держав. Цього року рішення про нагороди було ухвалене 19 травня.
За результатами засідання підкомітету з питань Призу Європи, 8 Почесних Відзнак отримали муніципалітети Франції, Німеччини, Італії, Сербії, Туреччини та України, 6 Почесних Прапорів – муніципалітети Німеччини, Польщі, Іспанії, Туреччини й України, 12 Європейських Дипломів передали муніципалітетам Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Туреччини та України. Окрім Вінниці, нагороди отримали Київ та Рівне.

Як повідомляло BitukMedia: