Відкрий Чернівці! У місті презентували проморолик для туристів

60

Департамент розвитку Чернівецької міської ради презентував один з промоційних роликів серії “Відкрий Чернівці”.

Відео, яке покликане популяризувати Чернівці — як одне з основних туристичних центрів України, опублікували на сторінці департаменту у Facebook.

«Збережені унікальні об’єкти історико-архітектурної спадщини, культурне розмаїття нашого міста та незабутня атмосфера дозволяють створити сприятливі умови розвитку туризму», – йдеться у повідомленні.

Чернівці чекають на тебе!

Департамент розвитку Чернівецької міської ради презентує один з промоційних роликів серії "Відкрий Чернівці", метою яких є популяризація міста Чернівців — як одного з основних туристичних центрів України! Проведення такої популяризації та просування іміджу нашого міста є життєво необхідним, адже наше місто та область володіють надзвичайним туристичним потенціалом, який необхідно розвивати. Збережені унікальні об'єкти історико-архітектурної спадщини, культурне розмаїття нашого міста та незабутня атмосфера дозволяють створити сприятливі умови розвитку туризму.#Відкрий_Чернівці

Geplaatst door Департамент розвитку Чернівецької міської ради op Maandag 3 augustus 2020

Зазначається, що таке популяризування та просування іміджу міста – життєво необхідне, адже Чернівці та область мають надзвичайний туристичний потенціал, який необхідно розвивати.