В українську освіту готові інвестувати — хто та навіщо?

21
nv.ua

Для підвищення якості вищої освіти України Світовий банк має намір запустити інвестиційний проєкт.

Про це повідомила osvita.ua з посиланням на розмову під час зустрічі міністра освіти з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Арупом Банерджі.

«Ми маємо наміри якнайшвидше розпочати процес погодження проєкту за національними процедурами. Хочу ще раз наголосити на важливості збереження позитивної динаміки відносин та розширенні співпраці зі Світовим банком, подякувати за постійну підтримку, експертну та технічну допомогу, яку ми отримуємо від банку», – зауважив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

За словами міністра, з огляду на пандемію COVID-19, окрім створення сучасного освітнього середовища в закладах вищої освіти та оснащення університетів сучасним обладнанням, важливо підтримати сферу вищої освіти в організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Міністр звернув увагу також і на те, що в проєкт закладено й реалізацію певних освітніх політик. Ідеться про розбудову фінансової автономії закладів вищої освіти, розширення імплементації формульного підходу до фінансування, удосконалення мережі закладів вищої освіти.

Як повідомляло BitukMedia: