В Україні можуть ввести «жорсткий тотальний карантин»: у столиці припиняє рух громадський транспорт

152
Рубрика

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив за термінове введення в Україні «жорсткого тотального карантину» через пандемію COVID-19 у світі. У Києві через посилення карантинних заходів, у зв’язку з коронавірусом, зупиниться увесь пасажирський транспорт, про що також повідомив мер Віталій Кличко.

Про це Аваков написав у коментарях до свого посту на Facebook.

На його думку, громадяни повинні бути закриті і перебувати вдома на карантині. При цьому не звільнені з роботи та не відправлені у відпустки за свій рахунок. Він зазначив, що «про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо».

Громадським транспортом, на думку глави МВС, зараз мають користуватися виключно медики, військові, правоохоронці, аптекарі, рятувальники, продавці продуктових магазинів та співробітники комунальних служб і систем життєзабезпечення.

«Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продмагів. Від неділі (22 березня)», — зазначив Аваков.

Дорогие украинцы! События последних дней кардинально изменили жизнь всего общества и всего мира. Мир меняется и…

Опубліковано Arsen Avakov Субота, 21 березня 2020 р.

Мер Києва Віталій Кличко терміново звернувся до жителів міста у зв’язку із карантином через поширення коронавірусу. Він також заявив, що місто повинне ввести більш суворі обмеження. Так, Кличко підтвердив, що у столиці буде зупинено рух громадського транспорту.

Термінове звернення до киян

Опубліковано Віталієм Кличком Субота, 21 березня 2020 р.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закривала кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень — від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.