Український ракетний комплекс “Корсар” пройшов випробування

470
Ракетний комплекс «Корсар»
facebook.com/GeneralStaff.ua

На Чернігівщині поблизу селища Гончарівське пройшли випробування легкого переносного ракетного комплексу (ЛПРК) «Корсар» виробництва Конструкторського бюро «Луч» з удосконаленим прицілом, який значно розширює бойові можливості комплексу.

Під час випробувань були задіяні бойові розрахунки, які пройшли відповідну підготовку, від командування Сухопутних військ ЗСУ, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій і Морської піхоти ВМС, повідомляє у соцмережі Генштаб Збройних сил.

«Оператори розрахунків, поряд із теоретичними навичками, відпрацювали практичні пуски ракет. Для визначення ефективного розпізнавання цілі та точності її ураження пуски ракет було здійснено як у світлу, так і в темну пору доби», – говориться у повідомленні.

Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки протестував легкий…

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Четвер, 21 травня 2020 р.

Фахівці під час випробувань забезпечували вимірювання точності траєкторних параметрів (дальність, швидкісні характеристики, просторові координати) руху ракети за допомогою радарної системи MFTR210040, яка автоматично супроводжувала її за допомогою радіолокаційного каналу з одночасною відеореєстрацією.

«Наразі триває опрацювання отриманих результатів випробувань», – заявили у пресслужбі Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Український ракетний комплекс «Корсар» (дальність стрільби до 2,5 км) призначений для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей із будь-якими видами і типами броні: танків, бронетранспортерів, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей – дотів, вертольотів, безпілотників.

Як повідомляло BitukMedia: