Українські бійці відзначають День морської піхоти

35
ЗСУ
tva.ua

23 травня українські військові відзначають День морської піхоти.

Глава Міноборони Андрій Таран привітав морських піхотинців зі святом, повідомляє пресслужба відомства.

«Ваше професійне свято доволі молоде, адже його започаткування відбулося у 2014 році. Тоді, шість років тому, вам першими довелося пройти випробування на стійкість та вірність військовій присязі українському народові у протистоянні з російськими силами в Автономній Республіці Крим», – заявив Таран, звертаючись до морпіхів.

Міністр підкреслив, що мужність, неймовірна сила духу і незламний патріотизм кожного українського морпіха – взірець для наслідування.

«З кожним роком українська морська піхота набирає нових обертів у професійному та структурному розвитку. Командування морської піхоти, окремі бригади й батальйони продовжують професійно виконувати завдання за призначенням як у пунктах постійної дислокації, так і в районі проведення операції Об’єднаних сил», – зазначив Таран.

Також глава Міноборони згадав про полеглих бійців морської піхоти. «У цей день ми згадуємо бойових товаришів — морпіхів, які загинули у боротьбі з підступним ворогом за незалежність нашої держави і мир на українській землі. Схиляємо голови перед кожним героєм», – сказав Таран.

Міністр висловив вдячність всьому особовому складу частин та підрозділів морської піхоти за зразкову службу.

Як повідомляло BitukMedia: