Українська культура: деталі в документальному серіалі «Спалах»

34
slukh.media

В Україні презентували документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь “Спалах”.

Про це повідомили в YouTube блозі «СЛУХ».

«Спалах — документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь. Кожен епізод розкриває важливу тему: від феномену української попмузики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу», — пояснили ініціатори проєкту.

І зауважили, що наразі в Україні триває процес формування національної ідентичності. Проєкт, який би показав, що нова українська культура існує та стрімко розвивається, потрібен уже сьогодні.

Для документального серіалу було відзнято понад 100 інтерв’ю, а його героями та героїнями стали MONATIK, Юрій Бардаш, Роман Вінтонів (Майкл Щур), ONUKA, «ДахаБраха», Влад Яма, Євген Клопотенко, Антоніо Лукіч, Олексій Потапенко, Андрій Данилко, Гео Лерос, Алан Бадоєв, Vivienne Mort, ресторатори Дмитро Борисов, Міша Кацурін, засновники CLOSER, Veselka, «Культура Звука», «Планета кіно», Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER та багато інших представників української культури.

slukh.media

Творці серіалу наголошують, що українці не звикли помічати наших творців або їхні роботи, поки їх не визнає світова індустрія. Але популярність за кордоном не є знаком якості чи культурної ваги. Тому документальний серіал має на меті створити єдину історію про самодостатню і стильну українську культуру.

Як повідомляло BitukMedia: