У небі над окупованим Донецьком пролетів величезний прапор України

23

До Дня Конституції України, неподалік лінії розмежування, волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва випустили 15-ти метровий прапор в бік окупованого Донецька.

Про це повідомив пресцентр штабу ООС в Facebook.

«Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все ж поверне свої території і знову стане цілісною, – говорить волонтер на псевдо “Оскар”. – Хоча пройшло вже дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, давайте спільно боротися за Україну. У нас все вийде і цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті – і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і Сніжному, і в Шахтарську».

Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий стяг

#ООС #Операція_ОСДо Дня Конституції України, неподалік лінії розмежування, волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва випустили 15-ти метровий прапор в бік окупованого Донецька. Подібні заходи вже неодноразово проводилися на Донеччині та Луганщині і найчастіше були присвячені Дню Конституції та Прапора України.– Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все ж поверне свої території і знову стане цілісною, – говорить волонтер на псевдо "Оскар". – Хоча пройшло вже дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, давайте спільно боротися за Україну. У нас все вийде і цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті – і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і Сніжному, і в Шахтарську. Вже за кілька годин у групах соцмереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом.

Geplaatst door Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation op Zondag 28 juni 2020

Вже за кілька годин у групах соцмереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом.

Мешканець окупованого міста під ніком «Дед Донецкий» сфотографував в Донецьку двох молодиків, які гуляли з жовтим і синім повітряними кулями:

«Травневий ринок, Донецьк. День Конституції України. Сміливі хлопці», – написав він.

Така прогулянка для сміливців може коштувати мінімум 10 років в’язниці і зламаних життів.

Відзначимо, подібні заходи вже проводилися в Донецькій і Луганській областях і найчастіше були присвячені Дню Конституції та прапора України.

Як повідомляло BitukMedia:

в Україні презентували Конституцію для наймолодших;

10 статей Конституції України, які повинен знати кожен;

фільм про 10-річного хлопчика Олега з Донбасу, який живе на території бойових дій, став переможцем премії Peabody Awards.