У Києві збільшать кількість зелених зон: де гуляти

34
Київ
jMedia

Розробники проєкту Генерального плану Києва передбачили додаткове розширення озеленених територій загального користування для центральних густозабудованих житлових територій у Печерському, Подільському, Солом’янському та Шевченківському районах столиці.

Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан», передає пресслужба КМДА.

Зокрема, проєктом окреслено створення зелених насаджень загального користування на територіях схилів Дніпра, урочищ Кучмин Яр, Гончарі, Дігтярі, Кожум’яки та інших ярів та балок, а також – невеликих скверів біля входів до будівель громадського призначення та в житлових дворах.

Крім того, розробники запропонували сформувати загальноміську ландшафтно-рекреаційну зону на Дніпровських островах із забезпеченням пішої досяжності пішохідним мостом через Дніпро, а також річковим пасажирським транспортом, розвиток якого також передбачений проєктом Генплану.

Упродовж 20 років приріст озеленених територій загального користування у столиці без урахування буферних парків складе 662 га, з яких 557 га – парки, 68,2 га – сквери, 36,7 га – бульвари та проспекти.

Як повідомляло BitukMedia: