У Києві відкривається Всеукраїнський молодіжний центр

26

У День молоді, 28 червня, у Києві відкривається  Всеукраїнський молодіжний центр. Усіх охочих запрошують долучитися до цікавого заходу та дізнатися плани й перспективи установи.

Про це повідомляється на Facebook сторінці Всеукраїнського молодіжного центру.

“Ми – це більше, ніж державна установа. Наша робота – це розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток компетентностей та спроможності молоді, національно-патріотичне виховання. Наша робота – це працювати для нового покоління та його розвитку. Ми робитимемо це з новими потужностями!” – розповідають засновники.

Офіційно відкриваємо Всеукраїнський молодіжний центр у День молоді! 💥Ми – це більше, ніж державна установа. Наша…

Geplaatst door Всеукраїнський молодіжний центр op Vrijdag 19 juni 2020

Всеукраїнський молодіжний центр вже давно виступав співорганізатором багатьох івентів, в тому числі і таких великих, як Ідентифікація 2.0, що відбувався в Палаці спорту у жовтні 2019. А ще це осередок об’єднання ініціатив з усієї України, центр розвитку компетентностей та спроможності молоді.Під час офіційного відкриття команда ВМЦ поділиться історією створення, розкаже про плани проєктів на найближче майбутнє і ви дізнаєтеся про них першими та зможете взяти участь!

Ведучими заходу будуть Ігор Рева з «Мамахохотала» (тому можете не хвилюватися, що раптом стане нудно – не стане!). Про свої проєкти розкажуть молодіжний центр Волині та платформа ініціатив «Теплиця» зі Слов’янська. Про свої волонтерські досягнення на території всієї України почуємо від найактивніших учасників ГО «Будуємо Україну разом». І це все – лише крапля в морі…

Як повідомляло BitukMedia: