У Києві відбудеться концерт для допомоги пораненим військовим

132

Наприкінці серпня у Києві відбудеться благодійний вечір з гуртами «СКАЙ» та «Kozak System», а спеціальною гостею буде Яніна Соколова. Все це – задля допомоги пораненим українським військовослужбовцям.

Організовує зустріч благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine, який допомагає відновлювати здоров’я поранених українських військових. Ті військові, яких фонд лікував, реабілітував і протезував у США, стануть почесними гостями вечора.

У коментарі BitukMedia представники фонду Відродження захисників України Revived Soldiers Ukraine зазначили, що в Україні фандрейзинг проводить вперше.

«Разом допоможемо нашим пораненим захисникам відновити здоров’я! Всі кошти зібрані на івенті після покриття затрат ми витратимо на утримання реабілітаційного центру в Ірпені Next Step Ukraine, а також на оплату медикаментів і медичних засобів для поранених, травмованих та онкохворих військових і ветеранів України», – зазначила піарниця фонду Олена Кирикович.

Next Step Ukraine

У фонді Відродження захисників України «Revived Soldiers Ukraine» називають кілька причин відвідати організований ним захід:

«Це унікальний івент, який об’єднує усіх свідомих та небайдужих навколо нагальної проблеми – допомоги тим, хто собою захищає нас та нашу Батьківщину. Відзначити День Незалежності України у колі колоритних та яскравих музичних гуртів “Скай” та Kozak System. Для гостей звучатимуть найкращі хіти гуртів, які сповнені оптимізму, віри у краще, патріотизму та любові до Батьківщини та один до одного. Це шанс провести незабутній та соціально значущий вечір у колі однодумців, друзів та близьких. А зі спеціальним гостем заходу, Яніною Сколовою, яка завжди тримає руку на пульсі, обговоримо актуальні події», – додають організатори.

На благодійний вечір запрошують усіх охочих і небайдужих, наголошуючи, що це дуже почесно – зробити свій внесок у гідну справу.

Подія відбудеться 27-го серпня у Національному комплексі «Експоцентр України», павільон 9. Придбати квитки можна тут.

Детальніше прочитати про засновницю фонду Revived Soldiers Ukraine та історії допомоги пораненим захисникам України можна у нашому матеріалі: “Коли людині пропонують ампутувати ногу, а ми її рятуємо – це круто”, – Ірина Ващук Дісіпіо.