“Там, де ми – там Україна”: у Києві відбудеться третій ветеранський та волонтерський форум

93

23 серпня у Києві відбудеться ІІІ Міжнародний ветеранський та волонтерський форум «Там, де ми – там Україна». Завданням форуму його організатори називають налагодження ефективної співпраці між державними та громадськими інституціями задля підтримки українських воїнів, їхніх родин, сімей загиблих бійців.

Вже втретє подію організовує благодійний фонд допомоги армії «Повернись живим» та Міністерство у справах ветеранів.

Як розповіли BitukMedia у «Повернись живим», темою цьогорічного форуму обрали ветеранський бізнес.

«Головне завдання форуму загалом – це підтримка ветеранів, а цього року ми зосередились на ветеранському бізнесі. Бо людина, яка має власну справу, здатна не лише нагодувати себе та свою родину, не лише забезпечити такі необхідні робочі місця для інших, а й впливати на життя країни в цілому. Адже ветерани з власною справою – це особливі люди. Вони перемагали на фронті, перемагали себе, аби повернутись до мирного життя, й не будуть підтримувати корупцію чи миритись з несправедливістю бюрократії та нерівності», – зазначили у фонді.

Організатори форуму розповіли, що у цьогорічній програмі заплановано консультації для ветеранів, які бажають розпочати власну справу, допрацювання державної політики для підтримки ветеранського бізнесу, а також розробка інституту менторства для ветеранів.

У «Повернись живим» просять ветеранів долучитися до опитування для того, щоб зробити форум якомога кориснішим саме для ветеранів.

Зазначимо, відбудеться вже третій Міжнародний ветеранський та волонтерський форум «Там, де ми – там Україна». Це масштабний захід, в якому беруть участь військові та волонтери, представники громадських організацій — як вітчизняних так і закордонних, представники влади та державних установ, народних депутатів та керівництва країни.