У Києві скоро відкриється «Музей науки»

92
sciencemuseum.com.ua

Восени Мала академія наук України відкриє в столиці перший інтерактивний простір «Музей науки». Загалом на відвідувачів чекатиме понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій.

Про це повідомляється на сторінці «Малої академії наук» у фейсбуці.

Над експозицією, що складається з 7 блоків, працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції. Зокрема, тут буде представлена виставка «Дивна матерія» канадського Ontario Science Center, одного з найвідоміших наукових і дослідних центрів світу.

Ми направду довго до цього йшли! І от нарешті! Восени в ревіталізованому просторі на ВДНГ відкриваємо наш омріяний і виплеканий перший інтерактивний простір Музей науки! Тут можна буде 👇🚲 покататися на велосипеді з квадратними колесами🚀вирушити в космічну подорож✅побачити двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал 💎💦 скласти з атомів воду та сіль у доповненій реальності! Загалом — понад 1️⃣2️⃣0️⃣ інтерактивних експонатів та інсталяцій, частина з яких мобільна. Маємо мрію експонувати їх в інших містах і, зрештою, створити такі музеї по всій країні 🚌 👨‍🔬 👩‍🔬 Окрема зона буде присвячена українським ученим, а найбільшим інтерактивним експонатом стане скляна стеля, що змінює колір, коли відвідувачі вводять на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки. Концепцію музею ми помістили в одне слово – «спектр». Спектр наук, відкриттів і вражень: від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос, потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель з оптичною ілюзією. Нам уже не терпиться туди потрапити. Сподіваємося, і вам теж 😉Дякуємо за креативність, шаленство ідей і спільні недоспані ночі агенції Gres Todorchuk 🚀Міністерство освіти і науки України – за підтримку 🇺🇦Fedoriv Agency – за айдентику 🔥 Команді MONO architects — за круту архітектуру павільйону 🏠 Та за співпрацю – компанії Фармак 🙌Над експозицією музею працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції 🇺🇦🇨🇦 🇺🇸 🇵🇱 🇸🇪 Стежте за новинами, далі буде! 🤩

Geplaatst door Мала академія наук України op Donderdag 23 juli 2020

Виставки «Великі винаходи», «Людина», «Акустика» та «Оптика» розроблені спеціально для «Музею науки» польською компанією Strong Interactions, команда якої працювала над створенням знаменитого Центру науки «Коперник» у Варшаві.

А один із ключових експонатів приїхав до Києва з Музею математики в Нью-Йорку. Це трицикл із квадратними колесами, таких у світі всього чотири.

Концепцію проєкту організатори описують одним словом – «спектр». Спектр наук, відкриттів і вражень: від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос, потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель з оптичною ілюзією. Окрема зона простору буде присвячена українським ученим.

Найбільшим інтерактивним експонатом стане скляна стеля, яка змінює колір, коли відвідувачі вводять на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки.

Проєкт відкриється в ревіталізованому павільйоні «Наука» на ВДНГ, що був побудований у 1958-му для проведення наукових виставок.

«Музей науки» створений Малою академією наук України в колаборації з агенцією Gres Todorchuk і за підтримки Міністерства освіти та науки України. Над айдентикою проєкту працювала агенція Fedoriv, архітектуру павільйону створювала команда MONO Architects.

Як повідомляло BitukMedia: