Суд ЄС дозволив YouTube не розкривати дані онлайн-піратів

56
YouTube
tsn.ua

Суд Європейського Союзу у Люксембурзі ухвалив рішення за яким YouTube не зобов’язаний розкривати інформацію, яка допоможе ідентифікувати людей, які нелегально розміщують відеоконтент без дотримання вимог авторського права.

Про це повідомляє DW.

Згідно з цим рішенням, YouTube має на вимогу правовласників повідомити лише поштову адресу користувачів, що займаються піратством. Але має приховати їхні електронні адреси, IP-адреси або телефонні номери.

Зазначається, що з запитом до Європейського суду звернувся суд у Німеччині, попросивши вирішити судову суперечку між німецькою кінокомпанією Constantin Film та YouTube.

Причиною для позову з боку кінокомпанії стало те, що у 2013 та 2014 роках користувачі YouTube розмістили на відеосервісі два фільми без згоди правовласника.

Намагаючись отримати дані про онлайн-піратів, кінокомпанія звернулася з відповідною вимогою до адміністрації YouTube. Утім, відеосервіс відмовився повідомити Constantin Film персональні дані користувачів, що порушили авторські права.

У Google привітали це рішення суду, адже відтепер компанії буде простіше ухвалювати рішення щодо того, яку інформацію надавати правовласникам.

Це рішення «забезпечує правову ясність щодо того, якою інформацією доцільно ділитися з правовласниками у випадку висування претензії на авторське право», — заявили в Google.

Як повідомляло BitukMedia: