Стародавні римляни сортували сміття, щоб перепродавати його — дослідження

823
img03.rl0

Археологи заявили, що жителі давньоримського міста Помпеї сортували сміття, а потім використовували його для будівництва або перепродажу.

Про це повідомляє The Guardian.

Археологи досліджували пагорби сміття, викинутого за межі міських стін поряд із Помпеями. Раніше вважалося, що ці кургани утворилися в результаті землетрусу, який стався за 17 років до виверження вулкану.

Професорка Еллісон Еммерсон, яка працює в Помпеях, заявила, що сміття було нагромаджене майже по всій зовнішній стіні міста. Деякі кургани були заввишки в кілька метрів, у них були, зокрема, залишки амфор, розбиті плитки.

Науковці вважають, що її можна було повторно застосувати в будівництві. Археологи зазначили, що відходи з таких звалищ використовували для укріплення підлоги, будівництва стін.

За словами Еммерсон, майже на всі стіни, виготовлені з відходів, наносили малюнки, щоб приховати різноманіття будівельних матеріалів.

Як повідомляло BitukMedia, карантин в Італії будуть знімати поступово – з 4 травня відновлять промислову діяльність, а школи відкриють не раніше вересня.