Соцопитування: 93% людей продовжать користуватися велосипедами після карантину

27

Департамент транспорту Великобританії провів дослідження, яке показало, що 93% респондентів продовжуватимуть їздити на велосипеді та ходити пішки після зняття обмежень через Covid-19.

Про це повідомило Сycling industry.

«Дослідження було проведено після повідомленьОЦ про бум масового велосипедного руху протягом останніх шести місяців пандемії», — зазначило видання.

Опитування проводилося в період з травня по липень 2020 року, і його вибірка склала 2688 осіб. Дані показали, що в деякі дні рівень користування велосипедом збільшувався взагалі до 300%.

У період з травня по липень 2020 року 39% респондентів повідомили, що вони більше ходять пішки, а 38% заявили, що вони їздять на велосипеді більше, ніж до спалаху коронавірусу.

94% респондентів, які почали більше ходити або їздити на велосипеді, вважають, що вони будуть продовжувати це робити після зняття карантинних обмежень.

Крім того, з усіх респондентів 86% висловили стурбованість станом свого здоров’я, коли думали про використання громадського транспорту, у порівнянні з 19%, які користувалися індивідуальним транспортом. 68% респондентів стурбовані використанням шеренгових сервісів.

До того ж дані показують, що використання велосипедів в середньому становить 130% від рівня до встановлення обмежень, а використання автотранспортних засобів в середньому становить близько 100%.

cyclingindustry.news

Як повідомляло BitukMedia: