Шукають лицарів: у Луцьку пройде четвертий Кубок України із середньовічного бою

67
фото: Волинські новини

5-6 вересня в Луцьку відбудеться відкритий кубок України зі середньовічного бою. Понад 100 учасників зійдуться в масових та поодиноких поєдинках.

Про це повідомляють Волинські новини.

«Минулі роки змагання відбувалися в рамках фестивалю «Середньовічний Лучеськ», однак, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, ми вирішили, що проведемо лиш турнір. Незважаючи на це, у нас все ж будуть атракційні зони, на яких відвідувачі зможуть спробувати стрільбу з традиційного лука, сучасний мечовий бій та зіграти в арчер-таг (так звана перестрілка лучників стрілами з м’якими наконечниками)», – розповідає організатор Сергій Ващук.

На території постійно діятимуть зони:
— фехтування;
— стрільба з луку аматорський лучний турнір;
— середньовічна костюмерна;
— ярмарок майстрів автентичних ремесел;
— смачна кухня та багато іншого.

Вартість вхідного квитка на один день 80 гривень для дорослого й 40 гривень для дитини від 6 років. Дводенний квиток вартує 100 гривень для дорослого й 50 гривень для дитини від 6 років.

Кубок України відбувається за підтримки Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, UFMC Всеукраїнська федерація середньовічного бою та асоціація клубів середньовічного бою Ayna Bera.

Як повідомляло BitukMedia: